DiziTürk TV

Menu

Gençlik Başımda Duman – 1.Bölüm

Gökhan, genç başarılı bir iş adamı olma yolunda emin adımlarla yürürken dostları Emre ve Akın’ı da bu yolculukta yanına alır. Birlikte bir kafenin var olması için canla başla mücadele ederler. Gökhan’ın geçmişte Rabia ile olan dillere destan aşkının yerinde ise artık yeller esmektedir. Çünkü Gökhan, yeni sevgilisi Melek ile mutludur. Rabia ise Gökhan’ı kaybetmenin verdiği acıyla yıkılsa da onu kazanmak için mücadeleden yılmaz. Gökhan’ı yeniden kazanmak için Melek ile büyük bir savaşa girer. Bu konuda kendisine dostu Dani de yardımcı ve destek olmaktadır.

Butik açarak Tuğçe ile ortak olan Mehtap, Tuğçe’nin aşk acısına bir türlü derman olamaz. Tuğçe, Emre’nin kendisini affetmesini beklemektedir. Ancak Emre yaşanan onca acıdan sonra çok yorulmuş ve çok da yıpranmıştır. O yüzden Tuğçe’ye karşı mesafeli ve soğuktur.

Minik bebeklerine kavuşan Nur ve Batuhan çifti saadetin zirvesini yaşamaktayken tek sorunları Nur’un annesi Leyla ile Batuhan’ın bitmek bilmeyen kavgalarıdır. Nur, annesi ve eşi arasında kalmakta bunun acısı ile kıvranmaktadır.

Kategoriler:   Gençlik Başımda Duman, TV8